Obserwatorzy

niedziela, 24 listopada 2013

Tarnowskie lalkowisko

Właśnie wróciłam z bardzo fajnego spotkania lalkowego. Idąc na nie wdepnęłam do mijanej szmaciarenki i znalazłam ją.Dziewczyny GosiakSz http://mojalalkowamoda.blogspot.com/, Magalita http://summerdollstories.blogspot.com/, Grażka http://www.bloglovin.com/
 miały tyle fajnych lalek :) można było się naoglądać, na podziwiać, co dla takiej maniaczki jak ja jest prawdziwą ucztą.  Dzięki GosikSz do mojego lalkozbioru dołączyła czarnoskóra piękność. O niej jeszcze wspomnę. Jest boska.
Wybrałyśmy się z dziewczynami do bardzo ciekawego sklepu. Kiedy pojawił się tam wiadomy worek oczy zaświeciły mi się jak znicze :)
No i znowu lalkozbiór się powiększył :)

W najbliższym czasie będę je doprowadzać do ładu. Jest wśród nich śpiąca królewna o której marzyłam.

P.S.  Do zobaczenia :)

8 komentarzy:

 1. Bardzo się cieszę że sie do nas wybrałaś i bardzo miło było Cię poznać! Jak znajdę dłuższą wolną chwilę napiszę w sprawie rerootu ;) Gratuluję zdobyczy!
  i do zobaczenia!;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Matko kochana, nie dość, że na meecie natłok lalek, to jeszcze w lumpeksach... Szczęściary!!! Żeby w każdym lumpie takie magiczne lalkowe wory stały... ;-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo dobrze, że dołączyłaś do naszego lalkowego tarnowskiego grona! Cudowne lalki przyniosłaś! Tereska była świetna! a chłopaki uwodzicielscy!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Twój, latający wampir był niezapomniany :)

   Usuń
 4. Prześliczny rudzielec. Gratuluję nowych zdobyczy. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Sama się cieszę, w sumie taka np. Midge to rzadkość :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Zapraszamy:) Tarnów jest magiczny!

  OdpowiedzUsuń